Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • u plesových účesů je čas určen podle složitostí účesu
  • doporučuji přijít až 1 hodinu a půl před zahájením plesu
  • přijďte s umytými vlasy den před česáním
  • pokud máte ozdoby k šatům, vezměte je sebou
  • u mě v kadeřnictví je také pár ozdob na výběr

Chystáte se na večírek, ples, do divadla či na párty?  Máte důležitou obchodní schůzku nebo rande? Pokud se jedná o složitější plesový či společenský účes, také se předem většinou dělá zkouška účesu. Pokud zkoušku nechcete, přijďte s dostatečným časovým předstihem.

Pokud chcete, aby zmíněná událost byla nezapomenutelným dnem, na který se nezapomíná a na kterém zazáříte, věnujte pozornost svému účesu. Udělám pro vás maximum, abyste odcházeli spokojení a měli důvod se vracet. Vymyslím pro vás účes klasický, elegantní, nadčasový a nevšední. Jde jen o to, jaká je vaše představa a také pak jaká je kvalita vašich vlasů.

Účes je důležité sladit i se střihem vašich šatů, které jste na zmíněnou příležitost zvolili. Také je důležité, zda chcete použít do vlasů doplňky jako kytičky, perličky a spony. Přihlédneme i k celkovému zvolenému stylu příležitosti, tedy k duchu v jakém se bude odehrávat. Pokud máte možnost, pořiďte fotografie šatů a zvolených doplňků a vezměte si je sebou do kadeřnictví. Dále se musí počítat s Vaší osobností, typem vlasů, jejich hustotou, kvalitou a délkou.

Společenské účesy jsou v mnohých případech velmi složitou úpravou vlasů a vyžadují dostatek času. Vybírat z množství nabízených účesů není sice snadné, ale určitě spolu něco vymyslíme.  Vyhraďte si tedy dostatek času jak na jeho výběr, tak i na případnou zkoušku. Účes v závěru zafixuji tak, aby vydržel po celou dobu, kdy bude zmíněná událost probíhat.

Máte například polodlouhé nebo dlouhé vlasy? V tomto případě je důležité se rozhodnout, zda chcete nechat vlasy rozpuštěné nebo vyčesat, stáhnou do drdolu nebo culíku. Nebo zda z něj chcete nechat padat pár pramínků volně padat na ramena ve formě kombinovaného účesu. Zda máte raději lokny a vlny, nebo dáváte přednost rovným a hladkým vlasům. Vaše představa je pro mě důležitá. Ráda se přizpůsobím vašim představám tak, abyste byli opravdu nadšení. Pokud vůbec nevíte, pomůžu vám vybrat. Určitě něco vybereme tak, aby se účes k dané příležitosti plně hodil.

Účesy mohou být vytvořeny z krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a mohou být do nich zapracovány ozdoby, které si buď přinesete, nebo jsou v mém kadeřnictví k dispozici. Mohou být i jednoduché, zcela bez příkras. Vyrážíte-li na jakoukoliv výjimečnou příležitost, nechte se hýčkat. Žijeme jen jednou a každou událost je třeba si náležitě užít a vychutnat. S účesy, které vám vytvořím, to půjde snadno. Budete se v nich dobře cítit, bude vám to slušet a oslníte své okolí.