Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • konzultace pro výběr vhodných vlasů (délka, barva)
  • přidělání vlasů
  • konečná úprava
  • doba trvání tohoto úkonu je zhruba 2-3 hodiny

Principem prodlužování vlasů je následující technika. Nové vlasové pramínky se přidávají mezi vaše vlastní vlasy a to tak, aby přidání nebylo viditelné a bylo co nejvíce přirozené. Spojení je provedeno velmi šetrně s velkým ohledem na vaše vlastní vlasy. Prodloužené vlasy pak tedy odrůstají díky pevnému spoji přímo s vašimi vlasy. Jakmile odrostou, je nutné provést po nějaké době uvolnění spojů a znovu upevnit přidávané pramínky vlasů k těm vašim.

Používám techniku jak microring tak i kreatinem. Upřednostňuji metodu keratin, která je k vlasům šetrnější. Vše vám podrobně vysvětlím a dohodneme se, která z technik vám bude vyhovovat, a tu pak následně aplikujeme. Díky technice prodlužování vlasů, vedoucího k zahuštění a vytvoření bohatého účesu, můžete mít i vy své vlasy delší a hustší a můžete si tak splnit svůj sen.
Metoda Keratin
Zvolíte-li si tuto metodu, vlasové prameny budou zakončeny kreatinem. Kreatin je hmota, která je součástí struktury živých vlasů. Díky ní vlasy po prodloužení vypadají zdravě a také je zabráněno jejich vysychání. Důležitá je vždy především kvalita keratinu, proto se opravdu vždy obraťte na odborníka v kadeřnictví. S touto technikou mám bohaté zkušenosti a velmi ráda vám ji provedu na vašich vlasech.

Pro aplikaci, při které se přidělávají jednotlivé prameny k vašim vlasům se používají speciální kleště, které se zahřejí až na 200˚C. To je hodnota tavu keratinu. Po jeho roztavení se keratin spojuje s vlasy. Pomocí prstů se spojí s vlasy, zacelí a pak zchladne. Takto vytvořený spoj je velmi pevný a dobře drží.

Přibližně po 3. měsících, v době, kdy je třeba posunout pramínky zase blíže k vlasové pokožce, je nutné následně spoje oddělit pomocí odstraňovače a speciálních kleští k tomu určených. Aplikace v počtu asi 100 pramenů trvá kolem 3 hodin. Výhodou této techniky je pevnost spojů a zejména jejich neviditelnost. Nikdo si nevšimne, že vlasy nejsou vaše vlastní. Jedinou nevýhodou je asi pouze trošku delší doba aplikace. Ale za výsledek to určitě stojí.
Microring
Pokud zvolíte tuto metodu, zde se nepoužívají nahřívací kleště. Aplikace nových vlasů se provádí technikou za studena. Jednotlivé prameny vlasů jsou pro aplikaci a připevnění opatřeny micro kroužkem. U některých je navíc ještě i očko, díky kterému se rychleji navléká potřebné množství vlasů v podobě zvoleného pramínku. Pokud prameny vlasů nejsou opatřeny očkem, je nutné použít navlékátko. Jednotlivé prameny jsou tedy micro kroužkem navléknuty na váš přírodní pramen vlasů a následně uzavřen a upevněn pomocí kleští.

Až vlasy odrostou a je nutné jejich posunutí, micro kroužek se pouze pootevře pomocí kleští a následně se posune blíže k temeni hlavy. Pokud se vám stane, že se kroužek poškodí a rozbije, ale podaří se vám zachránit pramínek vlasů, je možné si jej dokoupit bez nutnosti zakoupení pramenů vlasů. Doba posunování je stejná jako u předchozí metody. Micro kroužky se vyrábějí v různé barvě různých odstínech vlasů a tím se zmenšuje jejich viditelnost ve vašich vlasech. Výhodou této metody je o něco kratší délka aplikace 2 -3 hodiny. Spoje jsou pevné a následně je i kratší doba posouvání pramenů.

U obou metod je třeba přijít na posunutí vlasů asi po 3. měsících od prodloužení vlasů. Delší interval už nedoporučujeme. Vlasy mezi spojem a kořínky vašich vlasů by mohly být zacuchané. Celý posun je pak zdlouhavý a rozčesávání je nepříjemné. Potřeba posunutí záleží na rychlosti růstu vašich vlasů a je velmi individuální. Záleží na tom, jak se rychle spoje posunou od kořínků vlasů a jsou pak viditelné.

Jsou vaše vlasy jemné a řídké? Toužíte po bohatých nově kadeřích a dlouhých vlasech? Umím vám pomoct. Prodloužení vlasů snadno a rychle získáte dlouhé a husté vlasy. Budou vypadat přirozeně, budou lesklé, krásné a hebké. Příčesky jsou z přírodních středoevropských lidských vlasů. Můžete je tedy snadno umývat, fénovat, kulmovat, žehlit nebo i barvit. Vašim vlasům se přidané vlasy dokonale přizpůsobí. Prodlužování vašich vlasů je možné i na vlasy kratší, tedy už při délce pěti centimetrů vlastních vlasů.