Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • konečná úprava vlasů pomocí laku, gelu
  • doba trvání tohoto úkonu je zhruba hodinu

Vlasový styling je vhodný, pokud se chystáte na jakoukoliv akci a chcete vypadat dobře. Za hodinku budete připravená na párty, večírek, do divadla či na večeři. Vlasy při něm dostanou náležitou péči a ošetření. Vlasy krátké, polodlouhé i ultra dlouhé, kudrnaté, vlnité či uhlazené, pro všechny je celá škála účesových trendů. Je jich více než si dokážeme představit. Nevíte který je tím správným pro vás? Přijďte a zjistíme to spolu.

Změnou vašeho účesu můžete skvěle posílit své sebevědomí. Pokud se budete cítit dobře, bude se vám lépe dařit. Účes je způsob, jak si vytvořit vlastní image a styl. Můžete díky němu vyjádřit to, co cítíte, vymezit svůj vztah k ostatním i k životu samotnému. Každý nový účes nevyžaduje vždy střih, ale s kvalitním střihem se dělají lépe účesy. Pak i malé stylingové změny dokáží divy a mohou vytvořit opravdu velkou změnu.

Pokud jsou vaše vlasy přirozeně kudrnaté nebo zvlněné, můžete vyzkoušet třeba rovné vlasy a také naopak. Pokud je vaším zvykem nechat své dlouhé vlasy rozpuštěné, vyzkoušejte třeba drdol či rozverný culík. Efekt změny bude velký nejen pro vás, ale i pro vaše okolí. Nebojte se změny, zvláště v případě dočasného vlasového stylingu. Můžete při něm zjistit, že třeba budete chtít změnu trvalou. Objevte spoustu nových možností.

Krátké vlasy

Máte krátké vlasy?  Potřebujete vypadat elegantně? Nebo třeba naopak extravagantně? S jakoukoliv délkou vlasů se dají dělat hotová kouzla. I krátký chlapecký sestřih se dá upravit různě. Do hladka či rozmařilého rozcuchu, s příchutí elegance a smyslnosti. Můžeme použít vlasové přípravky a dát vašemu střihu nový tvar a šmrnc.

Nadčasová rozcuch

Můžu na vašich vlasech vytvořit třeba populární ležérní a mírně rozcuchaný či chaotický účes, ty jsou neustále v módě. Pokud účes působí, jakoby jste právě vstali z postele, dáváte svému okolí najevo, že umíte žít naplno a nehodláte ztrácet svůj drahocenný čas ondulováním v koupelně. Tvorba perfektního účesu nemusí být zrovna středobodem vašeho vesmíru. Rozcuchané účesy jsou nadčasové a pozoruhodně kontrastují například s elegantním oblečením. Mírně rozcuchaný drdůlek, může zjemnit třeba strohé formální a jinak elegantní oblečení. Tradiční sako může více zaujmout, právě pokud se váš účes stane odrazem vašeho bezstarostného a pohodového já. Ležérní účesy doplní extravagantní outfit, nebo také mohou vytvořit živý kontrast k perfektně sladěným vytříbeným stylem.

Culík stokrát jinak

Hledáte nový účes, který je jednak praktický, ale zároveň není nudný? Ten, který působí kreativně a hravě? Zkuste různé druhy culíků. Jsou vhodné pro váš oblíbený sport a volný čas. Culík je nejen praktický, je také velmi stylový. Culík je geniálním klasickým účesem, které je plné variant v nepřeberným množstvím. Hodí se pro každou příležitost, záleží jen na jeho úpravě. Jedná-li se o obchodní meetingu, párty, nakupování nebo o klidně tak velkou událost jakou je svatba, dá se culík použít. Mnoho culíků lze učesat snadno a atraktivně zároveň. Vyčešu jej vysoko na vrcholku hlavy nebo třeba nízko u krku, culíkům nejsou dané žádné mantinely. Dají se doplnit vlasovými doplňky, sponkami, perličkami, kytičkami nebo saténovými stužkami. Dají se použít peříčka, kožené řemínky nebo živé květiny. Dá se obměnit i pěšinkou. Culík lze učesat s pěšinkou uprostřed, nebo na straně a bude pokaždé jiný. Hodí se pro vlasy hladké i vlnité. Dá se zaplést do copu, zatočit či zkroutit. Čím delší culík, tím více stylingových variací. Culíky jsou hravé i elegantní.

Elegantní účes

Můžeme spolu vytvořit elegantní účes, vlasy sepnout dozadu nebo smyslně vyčesat nahoru a odhalit vaši šíji. Pohrát si s jednotlivými pramínky nebo vytvořit nadčasové a vždy okouzlující vlny a lokny. I jeden elegantně spuštěný pramen z dokonale upevněného drdolu dokáže udělat dojem. Stejně tak jako vlasy plná stočených pramínků nebo elegantních vln. Velkou roli hraje také pěšinka. Krátká, dlouhá, uprostřed či na boku, přesná nebo nepravidelná. Změnou způsobu dělení vlasů můžete velmi výrazně změnit a ovlivnit vzhled svého obličeje. Ke každému dokonalému účesu lze zvolit i dokonalou pěšinku, která umí víc než vlasy nechat volně splývat.

Máte pocit, že vás vaše vlasy vůbec neposlouchají? Vlasy mají často jakoby svůj vlastní rozum a nedají si říct. Poletují nebo jsou zplihlé, někdy moc vlnité jindy tvrdé a nepoddajné. Poradím vám, jaké triky vám s neposlušnými vlasy pomohou. Převezměte nad svými vlasy plnou kontrolu, poradím vám jak na to.

Pomocí, hřebenů a třeba kulatého kartáče, kulmy, žehličky či fénu na vlasy a hlavně vhodně zvolených stylingových produktů to spolu s mými radami určitě dokážete! Konečně si vytvoříte účes, o jakém jste vždycky snili. Nevíte jak? Přijďte na konzultaci. Doporučím vám vhodný kondicionér nebo balzám, vosky či pěny, vše vhodné právě pro typ vašich vlasů. Ať jsou jemné nebo tvrdé, rovné či vlnité, mastící se či přesušené, určitě vymyslíme to správné a fungující řešení.