Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • s nevěstou konzultace zdarma
  • týden před svatebním dnem zkouška účesu
  • ve svatební den se domluvíme na čase, který bude nevěstě vyhovovat
  • je třeba aspoň 1 hodina a půl jen na účes
  • nevěsta by měla přijít s vlasy umytými den před svatbou

Čeká vás nejdůležitější den v životě ženy? Chystáte svatbu a chystáte se obléknout do nádherných bílých šatů? K tomuto jedinečnému dni patří i jedinečný účes. Svěřte se do mých rukou a pomůžu vám udělat tento den opravdu nezapomenutelným.

Svatební den je nejdůležitějším dnem v životě nevěsty. Dnem, na který se nezapomíná. Důležitou roli v něm hraje i účes. Udělám pro vás maximum. Vymyslíme spolu účes klasický, elegantní, nadčasový a nevšední. Jde jen o to, jaká je vaše představa. Účes je důležité sladit se střihem vašich šatů. Také je důležité, zda zvolíte závoj, klobouček, kytičky, prostě vše přizpůsobíme vaší představě a také kvalitě vašich vlasů. Přihlédneme i k celkovému zvolenému stylu vaší svatby, tedy k duchu v jakém jste se rozhodli. Pokud máte možnost, pořiďte fotografie šatů a zvolených doplňků a vezměte si je sebou do kadeřnictví. Dále se musí počítat s Vaší osobností, typem vlasů, jejich hustotou a délkou.

Jiný typ účesu se hodí k princeznovským šatů, jiný k odhaleným ramenům, ke kostýmu či minišatům. Je třeba opravdu dokonale sladit. A právě od toho jsem tady. Pomůžu vám vše sladit a vybrat. Účes, doplňky i styl. Postarám se o to, aby vám účes slušel, a abyste se v něm cítila dobře.

Svatební účesy jsou v mnohých případech velmi složitou úpravou vlasů a vyžadují dostatek času. Vybírat z množství nabízených účesů není sice snadné, ale určitě spolu něco vymyslíme.  Vyhraďte si tedy dostatek času jak na jeho výběr, tak i na zkoušku, aby pak v onen slavný den šlo vše jako po másle. Účes bude záviset na tom, jaké budete mít šaty, jaký máte typ vlasů, nebo na tom jaký typ svatby jste zvolili. Účes dostatečně zafixuji, aby vydržel po celou dobu, kdy bude zmíněná událost probíhat.

Svatební účesy mohou být vytvořeny z krátkých, polodlouhých i dlouhých vlasů a mohou být do nich zapracovány štrasové svatební korunky, svatební čelenky, perličky, kytičky, vlásenky, drobné květinky umělé ale i živé květiny, které budou třeba součástí svatební kytice. Pokud už máte k dispozici doplňky, které chcete použít, vezměte si je sebou a můžeme vesele začít plánovat ten nejkrásnější den v roce.