Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • výběr vhodného ornamentu, vybrání místa na vlasech kam ho umístit
  • poté strojkem vyholen na hlavu vybraný ornament
  • doba trvání tohoto úkonu je zhruba 1 hodinu

Moderní účesy pro muže se dnes nebojí střídat extra krátké až vyholené partie. Krátké pánské střihy vychází z přirozené struktury vlasů každého muže. Krátké pánské účesy jsou univerzální účesy na každý den, ale nezklamou ani jako elegantní účesy k obleku, na party či do společnosti.

Pánské krátké střihy na ježka jsou oblíbené a nadčasové. Jsou nositelné skrze generace v každém věku. Díky snadné údržbě a pohodlí jsou a budou oblíbené i nadále a budou vždy trendy.

Ke krátkým střihům se skvěle hodí právě vlasové ornamenty. Osvoboďte se, popusťte svou fantazii a vyberte si svůj styl!

Vlasové ornamenty se jednak vyholují strojkem ve tvarech, které si sami zvolíte nebo vyberete z předloh a po té se vyholí v požadovaném tvaru na hlavu strojkem. Nebo se přes vybranou šablonu nanáší barvou ve spreji.

Pomocí šablon se dá dokonale a jednoduše vytvořit kreativní výtvor, který si ale sami na hlavě neuděláte. Vlasové tetování se nanáší v délce 1-2 mm a vypadá opravdu velmi dobře.

Odvažte se a dopřejte si extravagantní vlasové ornamenty na temeni vaší hlavy. Ať už si troufnete na vlasové ornamenty pomocí strojku nebo stříkané barvou, určitě s nimi budete mít velký úspěch.