Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • podle požadavků klienta nebo potřeby mytí vlasů, střih, konečný styling
  • doba trvání úkonu je zhruba 30 minut

Jste muž a potřebujete změnu? Určitě přijďte a něco pro vás vymyslím. Pánský střih, se dá udělat tak, aby byl pokaždé jiný. Se změnou úpravy  a stylingu se prostě vždy změní na nový účes. Třeba ofina je velkým módním trendem a rozhodně se nejedná pouze o záležitost žen. Dá se ostříhat tak, aby vypadala lehce a vaše vlasy samy a přirozeně spadaly do čela, pak může velmi slušet i mužským tvářím. Jsou střihy, kdy se pak dají při úpravě vlasy jednou sčesat rovně do čela a zafixovat třeba gelem. Jindy je zase možné vyčesat vlasy i s ofinou nahoru tak,  aby se krásně a s noblesou tyčila nad čelem. Dá se přidat třeba i drobná vlna. Stačí ofinu vyčesat směrem nahoru, nagelovat vlasy ještě za mokra a pak je jemně promačkat v dlani.

Trendem  posledních let, který vznikl v 19. století je Undercut. Je to aktuálně nejmódnější pánský účes, zrozený v posledních letech. Tento střih sluší snad úplně všem tvarům obličeje a vypadá prostě opravdu dobře na každé mužské tváři. V momentě, kdy jej začal používat třeba David Beckham a vzápětí byl následován mnohými slavnými osobnostmi, stal se opravdovým fenoménem pánských účesů. Sluší jednak všem tvarům obličeje, ale je vhodný i pro všechny typy vlasů. Styl, který tak byl vytvořen a je naprosto unikátní si našel mnoho příznivců mezi vojáky, celebritami nebo sportovci. Brzy se rozšířil po celém světě.

A co takhle pánské účesy z dlouhých vlasů? Dlouhé vlasy mohou být zvoleny u pánských vlasů v případě, pokud jsou vlasy kvalitní. Pokud je dobře zvolený střih i styling, rozhodně s ním uděláte dojem a dostane se mu pozornosti. Vlasy se pak dají různou formou upravovat, třeba i pomocí  matného vosku.

Můžu zvolit při stříhání techniku přímo pro vás. Základní pánský střih do vytracena, zkracováním vlasů přes prsty a vytrácení nůžkami přes hřeben a dočistit vytrácením elektrickým strojkem. Nebo klasický střih, zkracování vlasů přes prsty s vytrácením nůžkami přes hřeben a seřezáváním břitvou. Dále pak tupý střih zkracování vlasů přes prsty a zkracování vlasů do dlaně, nebo plastický střih pomocí seřezávání břitvou a nakonec mix střih v kombinaci několika těchto technik. Prostě vás ostříhám tak, jak si budete přát a zejména tak, aby vám to slušelo.

Poslední trendy představují spíše účesy s delšími vlasy i u mužů. Pokud tedy nejste skalní zastánci krátkých vlasů na ježka, nebojte se nechat vlasy poporůst a popustit svou fantazii.

Většinou se preferuji boky ostříhané na krátko a na vrchu hlavy ponechání vlasů v delší délce pro případné další úpravy. Rozhodně se tím dá vyhnout každodennímu stereotypu. Každý den si vlasy můžete učesat trošku jinak.

Trendy jsou ale stále i účesy a střihy ultrakrátké a na ježka. Snadno se upravují, a pokud máte souměrný obličej, určitě vám sluší. U pánských střihů je tvar obličeje jedním z nejdůležitějších faktorů, které je nutné vzít na zřetel.

Střih musí být moderní a nadčasový. Pro klienta ten pravý trendy pánský střih, ve kterém se bude cítit velmi dobře. Záleží na každém z vás, zda budete chtít ostříhat tak, jak jste zvyklí, nebo zda svoji představu konzultuje a necháte si ten pravý účes pro vás poradit.

Po důkladném umytí vlasů je důležité vyfénování, horký vzduch je vhodnější pro tvarování účesu. Dobré je tvarování vlasů přes kartáč spojené s pročesáváním až po dosažení zamýšleného tvaru a objemu. Finální tvar účesu se pak vhodně zakončí fixací. Dá se použít gel na vlasy, pudr do vlasů, hlína či lesklý nebo třeba matný vosk.