Menu

Kadeřnictví Pramínek

Kadeřnictví v centru Blanska +420 737 131 190

Menu

  • konečná úprava vlasů pomocí gelu, vosku či laku
  • doba trvání tohoto úkonu je zhruba 1 hodinu

Vlasový styling je vhodný, pokud se chystáte na jakoukoliv akci a chcete vypadat dobře. Za hodinku budete připraven na párty, večírek, do divadla či na večeři. Čeká vás ples, svatba či důležité rande, vlasový styling je tu pro vás. Vlasy při něm dostanou náležitou péči a ošetření.

Účes je způsob, jak si vytvořit vlastní image a styl. To už dávno není jen záležitostí ženy.  Můžete díky němu vyjádřit svůj životní styl i filozofii, vymezit svůj vztah k ostatním i k životu samotnému. Malé stylingové změny u pánských účesů dokáží divy, mohou vytvořit opravdu velkou změnu a velmi dobrý dojem pro okolí.

Ženy milují atraktivní muže s dobrým střihem vlasů, náležitě jej ocení. Upravené a dobře umyté vlasy jsou výsadou každého muže. Objevte spoustu nových možností s pánským vlasovým stylingem.

V ceně služby je mytí před střihem, jehož součástí je samozřejmě příjemná masáž hlavy. Vlasový styling k ošetření vlasů a fixace účesu. Pokud vás čeká mimořádná událost, dopřejte si pánský styling, Oblíbený je především u pracovně velmi vytížených mužů, kteří chtějí vypadat stále perfektně, ale někdy prostě nestíhají.